TIP na výhodné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Praha jako hlavní město nabízí bohaté možnosti krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Abyste neplatili zbytečně moc, je třeba se v široké nabídce umět orientovat. My jsme zapátrali za vás a objevili místo, kde je k mání cenově výhodné ubytování na jednu noc i na celý rok.

Komfort ve všech typech

Pokud míříte do Prahy na pracovní schůzku nebo na výlet a hledáte krátkodobé ubytování Praha, měli byste zamířit do Rezidence Topolová. Jedná se o moderní ubytovací zařízení, které nabízí pokoje různých typů.

Záleží-li vám nejvíce na ceně, vaší volbou se stanou pokoje typu hostel. Mají klasické vybavení (postel, skříně, stůl a židle) a jsou řešeny buňkovým systémem. Za jednu noc v jednolůžkovém pokoji zaplatíte pouhých 385 Kč. Pokud byste si chtěli pronajmout pokoj na 14 a více dní, cena se sníží na krásných 237 Kč. Rezidence dále nabízí pokoje typu penzion a hotel. Oblíbené jsou také apartmány. K jejich vybavení patří kromě pohodlné postele chladnička, rychlovarná konvice a minibar. Platí se pouze 735 Kč na noc. Apartmány mají vlastní koupelnu.

rksip.eu_rezidencetopolova_cz_01

Výhodný prodej i pronájem

Rezidence Topolová nabízí cenově atraktivní prodej bytů Praha. Aktuálně jsou v nabídce byty 1+kk a 2+kk. Byty prošly celkovou renovací a jejich interiér je vyhotoven ve stylu infinity design. Pokud chcete byt pouze pronajmout, potěší vás nabídka bytů 1+kk nebo garsoniér. Byty se pronajímají na 1 rok s možností prodloužení smlouvy a v jednom bytě mohou bydlet maximálně 3 osoby. Při pronájmu se skládá vratná kauce ve výši 10 000 Kč.

rksip.eu_rezidencetopolova_cz_02

Vyřešte to!

Jestliže o bydlení v Praze uvažujete, ale stále jste se neodhodlali, už dále nic neodkládejte. Exkluzivní nabídka výhodného ubytování v Rezidenci Topolová nebude trvat věčně, byty se rychle plní. Pokud si budete teprve zařizovat hypotéku, přečtěte si ještě tento článek. Díky němu zjistíte, zda a u jaké banky budete mít na hypotéku nárok.