S novým školním rokem do nové kanceláře – co se nabízí v Plzni

Nabídka kancelářských prostorů, nejen v Plzni, je velmi široká. Najdete v ní vše od malých rekonstruovaných bytů ve starých zástavbách až po vybavené kanceláře a open-space v moderních novostavbách. A víte přitom, co byste měli při výběru ideálního firemního zázemí zohlednit především?

Nejdůležitější je správná lokalita

Je jedno, jestli hledáte vhodné prostory ke koupi, nebo se zajímáte o pronájem kanceláří v Plzni, nejdůležitějším kritériem by pro vás tak jako tak neměla být cena ale lokalita. Přestože je finanční stránka věci neméně důležitá, mnohdy se lidé v nabídce nemovitostí orientují pouze podle ceny a vše ostatní zvažují až ve druhém kroku. Přitom špatně zvolené působiště společnosti může negativně ovlivnit její fungování v budoucnu a pozdější změna nebývá právě jednoduchá a levná záležitost.

Ve většině případů nejsou ceny kanceláří vytesané do kamene a je možné se na případné slevě či jiné částce dohodnout. Při výběru vhodné lokality se zamyslete nad tím, jak budou toto místo vnímat zaměstnanci, obchodní partneři i zákazníci. Zvažte přitom nejen dopravní dostupnost, ale vnímejte i celkovou atmosféru a prestiž místa.

kancelář

95 % firem volí pronájem

Naprostá většina firem si prostory pro své podnikání pronajímá. Nicméně v poslední době můžeme sledovat zvyšující se trend kupování komerčních prostor, který je běžný v zahraničí. Investice do vlastních kanceláří má svoje nesporné výhody. Eliminuje riziko zvyšování nájemného a výpovědi ze smlouvy, zaručuje stálou adresu a snižuje provozní náklady.

Jaké kanceláře se nabízejí v Plzni?

Obchodní prostory k pronájmu v Plzni, stejně jako v jiných městech, jsou velmi různorodé. Konkrétně v Plzni byste neměli mít problém sehnat kancelář přesně podle svých představ.

Nabídka je totiž opravdu široká – najdete tu kanceláře v centru města i na jeho okraji. Prostory malé, vhodné pro startupy a menší firmy, i velké, které budou sedět větším společnostem. Stejně tak si můžete vybrat, jestli chcete pracovat v moderní administrativní budově, nebo se vidíte spíše než v proskleném komplexu ve starší zástavbě dýchající minulostí. Zkrátka pro každého se tu něco najde.

Tak ať dobře vyberete a posunete svůj byznys na novou úroveň!