Pojistit si vlastní nemovitost, to by měla být přeci samozřejmost

Bohužel, ani dnes nevíte, co všechno se může stát. Moderní doba sice umí velmi dobře předpovídat počasí, ale problémy mohou přijít i odjinud. Vytopíte nedopatřením sousedy, protože pračka nefunguje tak, jak by měla. Přijdete díky vandalům o okrasné dřeviny, které jste si pěstovali na zahrádce celé roky. A pak potom nahradit škody, které by jinak šly z vaší kapsy?

Continue reading Pojistit si vlastní nemovitost, to by měla být přeci samozřejmost

Pojištění domácnosti a nemovitosti

Jistě už jste někdy řešili problém, jak vybrat správné pojištění. Je poměrně jedno jestli se jedná o pojištění na auto, dům nebo cokoliv jiného, výběr to není zrovna lehký. Jestliže jste ve fázi, kdy řešíte pojištění domácnosti či nemovitosti, je tento článek právě pro vás, jako stvořený.

Continue reading Pojištění domácnosti a nemovitosti

Stavbou domu svépomocí ušetříte spoustu peněz

Toužíte po novém bydlení, ale nehodláte se smířit s příliš vysokou cenou domu na klíč? Nic vám nebrání, abyste si svůj nový domov postavili svépomocí. Přesně tak to totiž každoročně dělá několik tisíc rodin a počet se meziročně zvyšuje o desítky procent.

Continue reading Stavbou domu svépomocí ušetříte spoustu peněz

Tři nejčastější problémy s fasádou a jejich řešení

Každá fasáda rodinného nebo bytového domu by měla být elegantní a zároveň odolná. Vlivem neustálého působení UV záření, procesu špinění, zvyšování a snižování teplot a dalšími vlivy, se ale ne vždy daří udržet fasády v té nejlepší kondici. Jaké jsou 3 nejčastější problémy s fasádami a jaké je jejich nejsnazší a zároveň účinné řešení? Na tato témata se zaměříme detailněji.

Continue reading Tři nejčastější problémy s fasádou a jejich řešení

Vylepšete Vaši domácnost díky odborné rekonstrukci

Pokud Vás rmoutí technický stav Vaší domácnosti natolik, že uvažujete o bytové rekonstrukci či o provedeních alespoň některých úprav, pak je vhodné svěřit tuto práci odborníkům, kteří se nejenže dokonale vyznají ve zmíněné problematice, ale pomohou Vám i s naplánováním všech potřebných úprav či s výběrem vhodného bytového zařízení.

Continue reading Vylepšete Vaši domácnost díky odborné rekonstrukci

Jak vydělat peníze prodejem nemovitosti

Web Nemovitosti-vykupy.cz provozuje společnost Fresh Reality, s.r.o. Jedná se o realitní společnost České spořitelny. Dceřinná společnost se na trhu s realitami opírá o bohatou zkušenost, své služby začala poskytovat už v roce 2002. Navíc se může opřít o silné zázemí.

Continue reading Jak vydělat peníze prodejem nemovitosti

S novým školním rokem do nové kanceláře – co se nabízí v Plzni

Nabídka kancelářských prostorů, nejen v Plzni, je velmi široká. Najdete v ní vše od malých rekonstruovaných bytů ve starých zástavbách až po vybavené kanceláře a open-space v moderních novostavbách. A víte přitom, co byste měli při výběru ideálního firemního zázemí zohlednit především?

Continue reading S novým školním rokem do nové kanceláře – co se nabízí v Plzni

Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!

Jako majitel bytu či rodinného domu jste v permanentním ohrožení. Nikdy nevíte, co se přihodí – přijít může silný vichr a sebrat střechu, mráz a poškodit přívod vody, na vině může být i soused, který zapomene vypnout vodu a vyplaví vás či zloděj, který si od vás z domácnosti odnese vše, co se mu zlíbí. Proti všem těmto a ještě mnoha jiným nepříjemným událostem existuje jediná ochrana. Je to řádné pojištění nemovitosti! Ve kterých situacích vás ochrání?

Continue reading Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!