Vylepšete Vaši domácnost díky odborné rekonstrukci

Pokud Vás rmoutí technický stav Vaší domácnosti natolik, že uvažujete o bytové rekonstrukci či o provedeních alespoň některých úprav, pak je vhodné svěřit tuto práci odborníkům, kteří se nejenže dokonale vyznají ve zmíněné problematice, ale pomohou Vám i s naplánováním všech potřebných úprav či s výběrem vhodného bytového zařízení.

Continue reading Vylepšete Vaši domácnost díky odborné rekonstrukci

Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!

Jako majitel bytu či rodinného domu jste v permanentním ohrožení. Nikdy nevíte, co se přihodí – přijít může silný vichr a sebrat střechu, mráz a poškodit přívod vody, na vině může být i soused, který zapomene vypnout vodu a vyplaví vás či zloděj, který si od vás z domácnosti odnese vše, co se mu zlíbí. Proti všem těmto a ještě mnoha jiným nepříjemným událostem existuje jediná ochrana. Je to řádné pojištění nemovitosti! Ve kterých situacích vás ochrání?

Continue reading Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!

Jaké jsou výhody života v Praze a proč se poohlédnout po bydlení od Finepu?

Kam se „upíchnout“ v hlavním městě? Milionová Praha nabízí široké spektrum bydlení a je jen na vás, zda zvolíte starší byt v klasickém činžáku nebo se naopak zaměříte na nové bydlení v Praze. Obojí má svá pro i proti, nicméně u moderních developerských projektů je mínusem pouze absence jakéhosi genia loci. A i to je poměrně diskutabilní, protože developeři pečlivě vybírají lokality tak, aby se v nich budoucí nájemníci cítili jedinečně. My vám představíme projekty, za kterými stojí přední český developer Finep. Ať už máte spadeno na byt nebo dům, možná si nakonec vyberete.
Continue reading Jaké jsou výhody života v Praze a proč se poohlédnout po bydlení od Finepu?

Kuchyně – teplo rodinného krbu

Zařizujeme si dům či byt , pokoj po pokoji, s partnerem či rodinou se dohadujeme, činíme spoustu kompromisů, ale na naši svatyni – kuchyni, kterou jsme si vysnily – na tu si nám neodváží sáhnout nikdo, a s úctou a pokorou k našemu kuchařskému umění si můžeme toto naše malé království zařídit po svém.

Continue reading Kuchyně – teplo rodinného krbu

Nešvary českých domácností, aneb co zaručeně odradí vaši návštěvu?

Návštěvám se čas od času nevyhne nikdo z vás. Pro někoho je to otázka každého víkendu, pro jiného naopak okamžik jednou do měsíce. Ať tak či onak, ještě než si k vám domů kohokoli pozvete, měli byste si být jistí, že váš domov působí vřelým, pohodlným a uklizeným dojmem. Uvědomte si, že domov je vaše vizitka.

Continue reading Nešvary českých domácností, aneb co zaručeně odradí vaši návštěvu?