Jak vydělat krátkodobým pronájmem bytu?

Pojedete na delší dobu do zahraničí nebo trávíte léto na chalupě a váš byt po tu dobu zůstává prázdný? Poplatky spojené s bytem musíte platit i v případě, že byt nevyužíváte. Možností, jak náklady pokrýt, případně ještě vydělat, je krátkodobý pronájem.

Continue reading Jak vydělat krátkodobým pronájmem bytu?

Mobilní dům – hravé bydlení na kolech

V některých zemích přirozený způsob bydlení, v přímořských letoviscích levné a netradiční ubytování a v našich končinách – zemi zahrádkářů a milovníků levného bydlení – zažívá mobilní dům svůj vzestup na výsluní. Vybírat je opravdu z čeho – ať už dle velikosti, tvaru, vnitřního vybavení či počtu pokojů. A že je o čem přemýšlet vás přesvědčí dnešní článek.

Continue reading Mobilní dům – hravé bydlení na kolech

Jak vydělat peníze prodejem nemovitosti

Web Nemovitosti-vykupy.cz provozuje společnost Fresh Reality, s.r.o. Jedná se o realitní společnost České spořitelny. Dceřinná společnost se na trhu s realitami opírá o bohatou zkušenost, své služby začala poskytovat už v roce 2002. Navíc se může opřít o silné zázemí.

Continue reading Jak vydělat peníze prodejem nemovitosti

TIP na výhodné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Praha jako hlavní město nabízí bohaté možnosti krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Abyste neplatili zbytečně moc, je třeba se v široké nabídce umět orientovat. My jsme zapátrali za vás a objevili místo, kde je k mání cenově výhodné ubytování na jednu noc i na celý rok.

Continue reading TIP na výhodné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Praze

Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!

Jako majitel bytu či rodinného domu jste v permanentním ohrožení. Nikdy nevíte, co se přihodí – přijít může silný vichr a sebrat střechu, mráz a poškodit přívod vody, na vině může být i soused, který zapomene vypnout vodu a vyplaví vás či zloděj, který si od vás z domácnosti odnese vše, co se mu zlíbí. Proti všem těmto a ještě mnoha jiným nepříjemným událostem existuje jediná ochrana. Je to řádné pojištění nemovitosti! Ve kterých situacích vás ochrání?

Continue reading Myslete na pojištění nemovitosti zavčas!

Projekt NA VACKOVĚ nabídne dostupný luxus v srdci Prahy

Pokud uvažujete o tom, že se usadíte v Praze, tento článek vám nesmí uniknout. Seznámíme vás s unikátním developerským projektem NA VACKOVĚ, který aktuálně vzniká na jednom z nejprestižnějších míst v Praze. Chcete-li bydlet v komfortu a užívat si všech výhod Prahy, rezidence NA VACKOVĚ se možná stane i vaším domovem…

Continue reading Projekt NA VACKOVĚ nabídne dostupný luxus v srdci Prahy

Jaké jsou výhody života v Praze a proč se poohlédnout po bydlení od Finepu?

Kam se „upíchnout“ v hlavním městě? Milionová Praha nabízí široké spektrum bydlení a je jen na vás, zda zvolíte starší byt v klasickém činžáku nebo se naopak zaměříte na nové bydlení v Praze. Obojí má svá pro i proti, nicméně u moderních developerských projektů je mínusem pouze absence jakéhosi genia loci. A i to je poměrně diskutabilní, protože developeři pečlivě vybírají lokality tak, aby se v nich budoucí nájemníci cítili jedinečně. My vám představíme projekty, za kterými stojí přední český developer Finep. Ať už máte spadeno na byt nebo dům, možná si nakonec vyberete.
Continue reading Jaké jsou výhody života v Praze a proč se poohlédnout po bydlení od Finepu?

Elegantní a čistá fasáda přidá každému domu výrazně na ceně!

Pokud přemýšlíte o prodeji svého rodinného domu, jistě se budete snažit o získání co nejvyšší sumy. Nikdo nechce prodávat své bydlení pod jeho tržní cenou. Existuje pár tipů a triků, jak zvýšit tržní cenu nemovitosti a přitom do domu neinvestovat tak mnoho peněz. Jedním z velmi důležitých kritérií každého domu je stav jeho fasády. Pokud má dům krásně čistou fasádu, může být jeho cena o několik tisíc korun vyšší. Vyčistit „obálku budovy“ se tedy rozhodně vyplatí.

Continue reading Elegantní a čistá fasáda přidá každému domu výrazně na ceně!

Vlastní bydlení či pronájem aneb život nanečisto

Každé mládě jednoho dne vylétne z hnízda, ani u lidí tomu není jinak. Každoročně opustí bydlení u rodičů mnoho mladých lidí, kteří se soustředí na hledání vhodného místa. Časem budou chtít rovněž založit rodinu, a proto většinou už ze startu hledají takové bydlení, kde bude možné pár let setrvat.
Continue reading Vlastní bydlení či pronájem aneb život nanečisto