Projekt NA VACKOVĚ nabídne dostupný luxus v srdci Prahy

Pokud uvažujete o tom, že se usadíte v Praze, tento článek vám nesmí uniknout. Seznámíme vás s unikátním developerským projektem NA VACKOVĚ, který aktuálně vzniká na jednom z nejprestižnějších míst v Praze. Chcete-li bydlet v komfortu a užívat si všech výhod Prahy, rezidence NA VACKOVĚ se možná stane i vaším domovem…

Prestižní lokalita jako jedna z výhod

Rezidence NA VACKOVĚ vzniká v blízkosti ulice Olgy Havlové, která se nachází na pražském Žižkově. Téměř v centru Prahy vyrostou 3 nové budovy. Každá z nich bude mít maximálně 5 pater. Je to z toho důvodu, aby nová zástavba nijak nenarušila tu stávající. Projekt realizuje developerská společnost Metrostav Development a.s. ve spolupráci se společností MS Architekti, která má na starost vnitřní koncepci bytů. MS Architekti se povedlo téměř nemožné – dokázala byty uspořádat tak, aby každý využíval denní světlo, byl vzdušný a nabídl dostatečný prostor.

rksip.eu_navackove_cz_01

V rámci projektu vznikne celkem 202 bytů na Žižkově. Z toho 85 bude malých bytů 1+kk a 26 bytů o dispozici 2+kk. Tyto byty jsou nejvhodnější pro bezdětné páry či pro singles. Jsou také výhodnou investicí do budoucna. O malé byty v centru byl, je a vždy bude velký zájem.

81 bytů bude mít dispozice 3+kk. Tyto jsou určeny hlavně pro rodiny s dětmi. Byty budou mít i balkony, terasy a ty v přízemí budou mít i vlastní minizahrádky. Projekt NA VACKOVĚ nabídne i nové luxusní byty v Praze 3. Bude jich celkem 10 a budou mít dispozice 4+kk.

rksip.eu_navackove_cz_02

Byty jsou již v prodeji

Metrostav Development a.s. dokončí projekt ve druhém čtvrtletí roku 2016. Poté proběhnou finální úpravy a příprava bytů k předání novým majitelům. Byty by měly být k nastěhování připraveny nejpozději 28. 2. 2017.

Protože se termín blíží a o prestižní lokalitu a byty je zájem, byl prodej bytů již zahájen. Pokud vás projekt zaujal, zjistěte si možnost hypotéky a byt rezervujte. Pokud budete zařizovat hypotéku, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm několik cenných rad ohledně zařizování hypotečního úvěru.