Nejoblíbenější party stany levně

Zahradní party stany a altány mají neuvěřitelně široké využití a to jak v soukromém, tak i komerčním životě. Nejoblíbenější jsou party stany o rozměrech 3 x 6 m, které využijete při rodinných oslavách, firemních prezentacích či prodeji vašich výrobků.

Party stany s rozměry 3 x 6 m jsou skvělou ochranou před slunečními paprsky, větrem, deštěm, případně sněhem a chladem. Střecha s bočnicemi jsou vyrobené z kvalitního polyesteru nebo polyetylenu, který je obohacen o PVC, kvůli nepromokavosti. Konstrukce je vyrobená buď z oceli, nebo z hliníku. Záleží, který typ stanu si vyberete. Trubky klasických stanů a altánů jsou z oceli, trubky stanů nůžkových jsou hliníkové.

Nůžkové stany

Pokud hledáte mobilní přístřešek, který lze rychle postavit i v jedné osobě, rozhodně doporučujeme nůžkovou konstrukci. Ta se snadno rozkládá i skládá a ve složeném stavu se pohodlně vejde i do osobního auta (rozměry přenosné tašky jsou cca 160 x 45 x 25 cm, váha 37 kg).  Výšku pro průchod tohoto stanu lze nastavit do tří stupňů (2 m, 2,1 m, a 2,2 m). Celková výška je 3,3 m. Mrazuvzdorná okna v bočnicích mají rozměr 171 cm x 118 cm. Barevný výběr nůžkových stanů je velice široký (bílá, zelená, vínová, černá, modrá, zelená, béžová, červená a terakota).

nejoblíbenější party stany

Klasické stany a altány

V případě, že zahradní stan nebudete často stěhovat, můžete zvolit levnější variantu – klasický stan (altán). Průchozí výška klasických stanů je 1,97 m, celkově na výšku měří 2,5 m. Rozměry složeného stanu jsou 130 x 20 x 17 cm a hmotnost 21 kg. Pro postavení tohoto stanu budete potřebovat více času i lidí. Vybrat si můžete buď stan bílý, nebo pruhovaný bílo-modrý.

Klasické párty stany, které nemají bočnice, jsou nejlevnější variantou. Jejich průchozí výška je 1,98 m, celková výška 2,55 m. Tyto altány jsou ideální zejména pro ochranu před sluncem. Dostupné jsou v bílé, červené a zelené barvě.