Magnetické štítky

K čemu se vám hodí magnetické štítky, fólie a cedulky?

 Magnetické cedulky a štítky využijete k označení kovových nádob, mís, polic, regálů, roštů, plechových skříní, ale i venku ve skleníku nebo na nádoby s vodou. Obsahují popisovací cedulku a ochrannou fólii. Podívejte se na ukázky.

Magnetické štítky a cedulky jsou z feritových magnetů s C profilem. Snadno tak do nich zasunete popsanou papírovou cedulku a průhlednou krycí fólii, která ochrání před znečištěním.

Magnetické štítky drží na všech feromagnetických materiálech – oceli i železe.

Pro jaké účely magnetické štítky a cedulky například využijete?

1) Magnetické štítky pro informace na magnetické nástěnce

Magnetické štítky snadno popíšete fixem. Anebo do nich můžete zasunout vytištěné symboly, označení, vzkazy. Ty pak přicvakněte k magnetické tabuli či nástěnce. Poslouží ale i jako magnetky pro přicvaknutí listu papíru, grafu, plánu.

2) Magnetické popisky v dílně a ve skladu

Kromě kanceláře najdou magnetické štítky uplatnění také ve skladu nebo dílně. Zasunete do nich popisky s materiálem a jednoduše přicvaknete ke konstrukci regálu, na kovové police i plechové skříně nebo pracovní stoly. Budete tak mít lepší přehled, kde je který materiál uskladněný.

3) K označení sadby ve skleníku

Zapíchnuté cedulky brzy zakryjí listy rostoucí zeleniny. Jestliže pěstujete sadbu, popište si jednotlivé odrůdy na magnetické cedulky, které vsunete do štítků. Výborně drží na konstrukci skleníku. Stačí je přicvaknout na místa, kde jsou rostlinky umístěné.

4) Na přicvaknutí stručných informací na veletržním či výstavním stánku

Vystavujete na veletrhu? Označte vystavené ukázky zboží či produkty. Na to se hodí větší magnetické štítky a cedulky, které popíšete a nacvaknete na konstrukci veletržního nebo výstavního stánku. Zákazníci a návštěvníci budou mít přehled.

5) Postup zakázek přehledně

Dobrý přehled o postupu zakázek budete mít, když jejich čísla napíšete na magnetické štítky. Ty přicvakněte k informační tabuli. Jak zakázka postupně putuje od výroby k expedici, stačí jen odpovídající magnetický štítek posunout na info tabuli dál, až na konec. Budete mít dobrý dohled nad tím, jestli nějaká zakázka někde nevázne.

Vyzkoušejte magnetické cedulky a štítky, usnadněte si práci.

Magnetické štítky, pásky, cedulky a magnetické fólie pořídíte na webu Unimagnet.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *