Jaké jsou výhody života v Praze a proč se poohlédnout po bydlení od Finepu?

Kam se „upíchnout“ v hlavním městě? Milionová Praha nabízí široké spektrum bydlení a je jen na vás, zda zvolíte starší byt v klasickém činžáku nebo se naopak zaměříte na nové bydlení v Praze. Obojí má svá pro i proti, nicméně u moderních developerských projektů je mínusem pouze absence jakéhosi genia loci. A i to je poměrně diskutabilní, protože developeři pečlivě vybírají lokality tak, aby se v nich budoucí nájemníci cítili jedinečně. My vám představíme projekty, za kterými stojí přední český developer Finep. Ať už máte spadeno na byt nebo dům, možná si nakonec vyberete.

01

Výhody bydlení v Praze

Začněme obecnými výhodami bydlení v Praze, které by mohlo utvrdit potenciální zájemce v tom, že důvodů pro život v hlavním městě je víc než dost. V prvé řadě jde o směsici kultury a možností volnočasového vyžití. Atmosféra, která v české metropoli panuje, je naprosto unikátní a i to je důvod, proč zde každoročně proudí tolik turistů z celého světa.

V řadě druhé pak dobře placené příležitosti. Máte-li problémy s hledáním zaměstnání, ve kterém využijete všechen svůj potenciál, pravděpodobně jej najdete právě v Praze.

Praha přitom nenabízí jen bydlení v rušných čtvrtích, ale také na velmi klidných místech s dostatkem zeleně a bezprostřední blízkostí přírody. A jsou to právě kontrasty jednotlivých lokality, které hlavnímu městu propůjčují tak unikátní charakter.

02

Lokality developerských projektů

Vraťme se však k samotnému výběru bytu či domů, které jsou aktuálně k mání. Finep nabízí domy a byty na prodej Praha v rámci těchto úspěšných developerských projektů:

  • Britská čtvrť (Praha 5 – Stodůlky)
  • Nová Harfa a Harfa Park (Praha 9 – Nové Vysočany)
  • Prosek Park (Praha 9)
  • Malý háj (rozhraní Štěrbohol a Dolních Měcholup)
  • Kaskády Barrandov (okraj Barrandova)

Společnost Finep má na kontě spoustu velmi úspěšných sídel, za která získala množství prestižních ocenění. Developer prodal tisíce bytů a jako jeden z mála zajišťuje komplexní realitní i finanční služby. Popisovat jednotlivé projekty by bylo opravdu na dlouhé psaní – pokud vás prodej rodinných domů Praha opravdu zajímá, přečtěte si o jejich kvalitách na www.finep.cz.