Jak vydělat peníze prodejem nemovitosti

Web Nemovitosti-vykupy.cz provozuje společnost Fresh Reality, s.r.o. Jedná se o realitní společnost České spořitelny. Dceřinná společnost se na trhu s realitami opírá o bohatou zkušenost, své služby začala poskytovat už v roce 2002. Navíc se může opřít o silné zázemí.

Fresh Reality, s.r.o., jejíž sídlo je v obci Maršovice u Benešova, se orientuje na takzvaný výkup nemovitostí za hotové. Výhodou takového obchodu je jeho rychlost. Realizace proběhne prakticky okamžitě a není třeba čekat i řadu měsíců, než se nemovitost podaří prodat. Jedná se tak o rychlé řešení vaší finanční situtace. Společnost je schopna okamžitě vyplatit dražbu či exekuci. Vykoupit je možno dům či byt v osobním nebo družstevním vlastnictví. Stejně tak vám pomůže v případě, že potřebujete prodat nemovitost zatíženou exekucí, dražbou nebo úvěrem. Jediné omezení je v tom, že musí být stále v majetku vás jakožto prodávajícího. Přičemž se výkupní cena pohybuje mezi 80-90 % z tržní ceny. Realitní společnost spolupracuje i s právníkem, je tedy schopna řešit řadu právních problémů,

Vykupujeme byty, domy, pozemky, chaty a chalupy za tržní ceny.

Současně k minimalizování veškerých průtahů v rámci prodeje přispívá i to, že není třeba platit žádné poplatky nebo podepisovat smlouvy. Pokud máte přece jen obavy nebo se potřebujete na něco zeptat, k dispozici je vám pro nezávaznou konzultaci telefonní číslo a můžete svůj dotaz napsat také na Facebookové stránky.

vykup nemovitosti

První nezávazný kontakt proběhne telefonicky, teprve následně si se zástupcem společnosti sjednáte schůzku. Také se dozvíte konkrétní částku, kterou obdržíte, jakmile si makléř nemovitost prohlédne. Rovněž je vám po celou dobu k dispozici kompletní realitní, právní a hypoteční servis.

Svou působnost realitní kancelář zaměřuje především do oblasti Prahy a středočeského kraje, kde má nejvíce realizovaných prodejů. Ale je schopna prodat nemovitosti po celé České republice.